Nazwa forum

Opis forum


#1 2007-12-15 18:20:23

rudynka

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-12
Posty: 8
Punktów :   

spcer po szkole czyli jak to jest w naszej sql ??


o matko ja nie wiedziałam że taką frajde sprawie zakładając forum
wszyscy po nim jadą jak po gównie
szkoda tylko że sa tacy tutaj hooop do przodu a na ankiecie dali plamę
yhh to nie myślący ludzie są [nie obrażając nikogo]
ale i tak lubię naszą klasę
chodciaż połowe to bym wywaliła z wielką chęcią już na początku roku ale cuż miejmy nadzieję że zosatną
a moze pomyślimy nad zmianą np ggooooosssss..... ??
zacznijmy nowy wątek może czas na spcer po szkole czyli jak to jest w naszej sql ??
ja ogólnie myśle to że kanapki najwazniejsze są za drogie !! jak codzienniek kupując to mozena zbankrutować a co ma powiedzieć nasza edit ta to juz w ogóle kasy nigdy nie ma
i normalnie to w salach przed nami to jakieś bydło jest jak śmierdzi po nich !!!  nie to co po nas chłopaki w ogóle bez zapachowi   a my to wszystkie wpsikane tymi samimi perfumami przeważnie którejś z gosiek hyhy
dobra reszta należy do was

Offline

 

#2 2007-12-15 18:42:47

margaret3008

Nowy użytkownik

7955737
Call me!
Skąd: Zielone;P
Zarejestrowany: 2007-12-14
Posty: 8
Punktów :   

Re: spcer po szkole czyli jak to jest w naszej sql ??

"którejś z gosiek hyhy"a co mamy śmierdzieć tak jak tamte <bydło>??hehe
Ale jeśli chodzi o sQl to
1)kanapki--->jak już powiedziała rudynka za drogie
2)smród
3)nasza pani dyrektor powinna bardziej zadbać o młodzież w swojej szkole i powymieniać te wszystkie stare okna do końca jak już zaczęła a drugą kwestią jest to, że te CHOLERNE grzejniki w ogóle nie grzeją a jak już to tylko z rana...
4)za dużo kasy pakujemy w tą cholerną szkołę...to na ksero to na ochronę to na rade bez przesady!! ja przez nich zbankrutuję a za te pieniądze mogłabym sobie kupić tyyyyyyyle hamburgerów:) Mniami-buhahaha


.:.JuSt rEMemBeR;).:.

Offline

 

#3 2007-12-23 15:36:20

becia

Nowy użytkownik

10012457
Call me!
Zarejestrowany: 2007-12-12
Posty: 6
Punktów :   

Re: spcer po szkole czyli jak to jest w naszej sql ??

przywyczajicie sie do tego potwierdzam poprzednie wypowiedzi ;p szanowna pani dyrektor powinna odejsc; ona jest robotem a nie czlowiekiem ! bez przesady ...


Jesteśmy skurwielami, lecz nie damy się !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.immortalsganja.pun.pl www.zielonykac.pun.pl www.zdrowieurodaporady.pun.pl www.gloria-victis.pun.pl www.bolly-tolly-kolly.pun.pl